Dławnice osłon kablowych - Murrplastik

murr_suv_2009_schlauchanschluss_titel.jpg 450x234 62kB 
Dławiki węża osłonowego służące do pewnego i szybkiego montażu osłon kablowych. Ich różne typy o różnych klasach ochronności oferują szerokie spektrum zastosowań.

 

 

mtop_img.jpg 450x235 59kB 

 • Wysoka szczelność IP 68 (IP 69K)
 • Montaż bez użycia narzędzi
 • Z gwintem plastykowym lub metalowym
 • Szybki i prosty montaż z osłoną.
  Unikatowe rozwiązanie. Złączka składa się tylko z dwóch części. Nie wymaga dodatkowych uszczelnień.
 • Mechanizm zapobiegający utracie szczelności
  w wyniku wibracji

 

murr_suv_2009_mtop_vorteil_02b.jpg 450x362 74kB

 

 • Wysoka wytrzymałość na wyrywanie
 • Klasa palności według UL 94 : V0
 • Odporność na : Alkohol, tłuszcz, benzyny, oleje, słaby kwas, słabe zasady, UV
 • Dostępne z metalowym gwintem

 

W ofercie posiadamy dławiki z gwintami metrycznymi i PG, zarówno proste jak i pod kątem 45 i 90 stopni. Różnorodne typy i sposoby montażu złączek.
murr_suv_2009_mtop_imagel-001.jpg 450x275 63kB                                  murr_suv_2009_mtop_vorteil_02a.jpg 450x275 69kB

Złączka do osłon kablowych m-top

Stopień ochrony IP 68 (IP 69K). Duża różnorodność typów wyposażonych w różne rodzaje gwintów umożliwia niemal uniwersalny zakres zastosowań. Zintegrowane zabezpieczenie antywibracyjne w postaci zatrzasku zapobiega samoistnemu poluzowaniu się nakrętki złączkowej.

Złączka do osłon kablowych m-tec

Stopień ochrony IP 65. Jest to złączka produkowana w różnych wersjach wyposażonych w różne rodzaje gwintów. Po skręceniu nakrętki złączkowej osłona kablowa przytrzymywana jest przez pierścień zaciskowy.

Złączka do osłon kablowych m-fix (m-click)

Stopień ochrony IP54/65. Złączka typu m-fix to szybkozłączka wtykana. Wystarczy po prostu wetknąć w nią wąż osłonowy i gotowe! Charakteryzuje się łatwością otwierania. Za pomocą dodatkowej uszczelki typu o-ring możliwe jest zwiększenie stopnia ochrony z IP 54 do IP 65.

Złączka węża osłonowego kątowa kołnierzowa

Przyłączka do osłon kablowych kątowa 90°. Przez duży otwór bez problemu możliwe jest wprowadzanie wstępnie konfekcjonowanych przewodów.

Złączka węża osłonowego m-jumbo

Przyłączki do osłon kablowych wielkorozmiarowych NW 70 i NW 95. Wyróżnia je prosty montaż za pomocą obejmy dwuczęściowej. Po zamontowaniu osłona kablowa w złączce zachowuje możliwość ruchu obrotowego.

Złączka specjalna

Złączki specjalne do łączenia osłon kablowych specjalnych typów.